Juldekoration Star Trading Deerville Ren
Rek. pris 449 kr
429 kr
290 krSpara 32 %Kampanj
BatteriBatteri Star Trading AAA Power Alkaline 6-pack
50 kr
Deerville Ren
290 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorationsfigur i form av en jultomte med sin släde och renar. Renarna är på väg att lyfta. Färgad led diode lyser upp dekorationen. Placera dekorationen på en hylla eller ett bord.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorationsfigur i form av en jultomte med sin släde och renar. Renarna är på väg att lyfta. Färgad led diode lyser upp dekorationen. Placera dekorationen på en hylla eller ett bord.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 992-31 |
| Färg | Flerfärgad |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,03 W |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 8 mm |
| Höjd | 17 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Deerville |
| Antal Ljuskällor | 15 st |
| Typ | Juldekoration |
| Bredd | 48 mm |
| EAN-nr | 7391482045546 |

