Juldekoration Star Trading Fauna 25 cmNatur
Rek. pris 409 kr
309 kr
Se priset!
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Fauna 25 cm
Natur
309 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorativ lazer cut ljusstake med julmotiv. Ljusstaken har 10 stycken ljuskällor. Drivs av 2 stycken AA batterier. Placera på en skänk eller i ett fönster för en härlig julkänsla.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorativ lazer cut ljusstake med julmotiv. Ljusstaken har 10 stycken ljuskällor. Drivs av 2 stycken AA batterier. Placera på en skänk eller i ett fönster för en härlig julkänsla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 270-99 |
| Färg | Natur |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Höjd | 250 mm |
| Vikt | 0,27 kg |
| Bredd | 450 mm |
| Serie | Fau |
| Djup | 60 mm |
| EAN-nr | 7391482036810 |


