Juldekoration Star Trading Fauna 9 cm
Rek. pris 89 kr
fr.83 kr
Se priset!
Välj variant

Fauna 9 cm
83 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fin kula med lazer cut julmotiv för inomhusbruk. Kulan har en ljuskälla och fina juldetaljer. Dekorera hemmet för en härlig julkänsla.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Fin kula med lazer cut julmotiv för inomhusbruk. Kulan har en ljuskälla och fina juldetaljer. Dekorera hemmet för en härlig julkänsla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Natur, Vit |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 90 mm |
| Vikt | 0,05 kg |
| Bredd | 80 mm |
| Serie | Fau |
| Djup | 80 mm |
| Ström | 10, 20 mA |
