Juldekoration Star Trading Fauna Vikbar
Rek. pris 149 kr
119 kr
Se priset!
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Fauna Vikbar
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Laserskuren, vikbar och batteridriven dekoration med dew drop-slinga med timer. Lättplacerad i fönster eller på en bänk. Drivs av 2 batterier AA (ingår ej).
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Laserskuren, vikbar och batteridriven dekoration med dew drop-slinga med timer. Lättplacerad i fönster eller på en bänk. Drivs av 2 batterier AA (ingår ej).
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 272-10 |
| Färg | Vit |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,06 W |
| Spänning | 3 V |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 120 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Fauna |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Typ | Juldekoration |
| Vikt | 0,07 kg |
| Bredd | 400 mm |
| EAN-nr | 7391482058133 |

