Juldekoration Star Trading Forest Friends Kupol
Rek. pris 249 kr
239 kr
210 krSpara 12 %Kampanj
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Forest Friends Kupol
210 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorativ glaskupa med sceneri i laserskuren trä. Isbjörnen drar granen, ekorren sitter på den medans igelkotten, haren, räven och tvättbjörnen dansar glatt efter och längtar till julfirandet. Små LED-lampor lyser runt granarna i bakgrunden vilket ger motivet den perfekta myskänslan. Dekorerna med galskupolen inför jul och advent. Produkten drivs av batteri med timerfunktion. 3 batterier AA (ingår ej).
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorativ glaskupa med sceneri i laserskuren trä. Isbjörnen drar granen, ekorren sitter på den medans igelkotten, haren, räven och tvättbjörnen dansar glatt efter och längtar till julfirandet. Små LED-lampor lyser runt granarna i bakgrunden vilket ger motivet den perfekta myskänslan. Dekorerna med galskupolen inför jul och advent. Produkten drivs av batteri med timerfunktion. 3 batterier AA (ingår ej).
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 271-87 |
| Färg | Multi |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,06 W |
| Spänning | 3 V |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 115 mm |
| Höjd | 195 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Forest Friends |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Typ | Juldekoration |
| Vikt | 1,4 kg |
| Bredd | 115 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482057914 |


