Juldekoration Star Trading Forest Friends
Rek. pris 339 kr
309 kr
259 krSpara 16 %Kampanj
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Forest Friends
259 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bordsdekoration Star Trading Forest Friends är ett dekorativt sceneri i laserskuren trä. Isbjörnen drar julgranen till skogsgläntan för att fira julen tillsammans med sina vänner. Små LED-lampor lyser upp motivet och ger en stämningsfull känsla. Produkten drivs av batteri och har timerfunktion.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Bordsdekoration Star Trading Forest Friends är ett dekorativt sceneri i laserskuren trä. Isbjörnen drar julgranen till skogsgläntan för att fira julen tillsammans med sina vänner. Små LED-lampor lyser upp motivet och ger en stämningsfull känsla. Produkten drivs av batteri och har timerfunktion.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 271-82 |
| Färg | Multi |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,03 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 0,01 A |
| Spänning | 3 V |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 60 mm |
| Höjd | 380 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast/Trä |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Forest Friends |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Typ | Juldekoration |
| Vikt | 0,3525 kg |
| Bredd | 370 mm |
| EAN-nr | 7391482048325 |

