Juldekoration Star Trading Grandy Tomte
Rek. pris 1 669 kr
fr.819 kr
Se priset!
Välj variant

Grandy Tomte
819 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lysande silhuett av en stad, jultomten och hans renar lyfter mot himlen med granar i bakgrunden. Led ljus lyser mellan silueterna vilket ger en vacker effekt. Batteridriven. Placera i ett fönster eller mot en vägg för en krispigvit julkänsla.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Lysande silhuett av en stad, jultomten och hans renar lyfter mot himlen med granar i bakgrunden. Led ljus lyser mellan silueterna vilket ger en vacker effekt. Batteridriven. Placera i ett fönster eller mot en vägg för en krispigvit julkänsla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Vit |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 20 mA |
| Driftkälla | Batteri |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Juldekoration |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Kabellängd | 5 m |
| Serie | Grandy |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Antal Ljuskällor | 89, 139 st |
| Höjd | 60, 90 mm |
| Bredd | 80, 121 mm |
| Djup | 11, 14 mm |
| Storlek | 60, 90 cm |

