Juldekoration Star Trading Grandy Träd/Ren110 cm
Rek. pris 1 899 kr
819 kr
Se priset!

Grandy Träd/Ren
110 cm
819 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lysande silhuett som visar en hjort och två granar. Led ljus lyser mellan silueterna vilket ger en vacker effekt. Placera i ett fönster eller mot en vägg för en krispig vit julkänsla.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Lysande silhuett som visar en hjort och två granar. Led ljus lyser mellan silueterna vilket ger en vacker effekt. Placera i ett fönster eller mot en vägg för en krispig vit julkänsla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 650-16 |
| Färg | Vit |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 20 mA |
| Driftkälla | Batteri |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Juldekoration |
| Material | Metall/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 56 st |
| Kabellängd | 5 m |
| Serie | Grandy |
| Djup | 11 mm |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Storlek | 110 cm |
| EAN-nr | 7391482044099 |

