Juldekoration Star Trading Joylight Grå
Rek. pris 219 kr
209 kr
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
54 kr
Joylight Grå
209 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Mysig grå jultomte. Lyser i kroppen, drivs med batterier.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 991-66 |
| Färg | Grå |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 12 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Joylight |
| Antal Ljuskällor | 6 st |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Bredd | 12 mm |
| EAN-nr | 7391482044501 |



