Juldekoration Star Trading Kupol 3-pack
Rek. pris 179 kr
fr.169 kr
fr.139 krSpara 18 %Kampanj
Välj variant

Kupol 3-pack
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Set med 3 små kupoler med trädekoration inuti. Batteridriven med LED-belysning i varmvitt sken. Fin att dekorera hemmet med.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Set med 3 små kupoler med trädekoration inuti. Batteridriven med LED-belysning i varmvitt sken. Fin att dekorera hemmet med.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Brun, Vit |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Höjd | 85 mm |
| Serie | Kupol |
| Vikt | 0,2, 0,18 kg |
