Juldekoration Star Trading Kupol GranVit
Rek. pris 219 kr
204 kr
Se priset!
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Kupol Gran
Vit
204 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vacker lykta med många iögonfallande detaljer. Kupolen har LED-belysning med varmvitt sken. Lyktan är batteridriven och har en inbyggd timer.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker lykta med många iögonfallande detaljer. Kupolen har LED-belysning med varmvitt sken. Lyktan är batteridriven och har en inbyggd timer.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 064-94 |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 175 mm |
| Vikt | 0,45 kg |
| Serie | Kupol |
| EAN-nr | 7391482025401 |


