Juldekoration Star Trading Merryville 992-22
Rek. pris 409 kr
380 kr
275 krSpara 28 %Kampanj
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Merryville 992-22
275 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
En härlig dekoration som sprider julstämning i hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 992-22 |
| Färg | Röd |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,03 W |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 120 mm |
| Höjd | 125 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Serie | Merryville |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Typ | Juldekoration |
| Vikt | 0,6 kg |
| Bredd | 210 mm |
| EAN-nr | 7391482030436 |


