Juldekoration Star Trading Merryville Motorcykel
Rek. pris 499 kr
299 kr
Se priset!
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Merryville Motorcykel
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorationsfigur, Jultomte på motorcykel. Placera på en skänk eller på ett bord och få en härlig julstämning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorationsfigur, Jultomte på motorcykel. Placera på en skänk eller på ett bord och få en härlig julstämning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 992-28 |
| Färg | Flerfärgad |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,03 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 14 mm |
| Höjd | 21 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Merryville |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Juldekoration |
| Bredd | 26 mm |
| EAN-nr | 7391482045430 |

