Juldekoration Star Trading Merryville pick up
Rek. pris 569 kr
379 kr
Se priset!
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Merryville pick up
379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En härlig juldekoration, tomten i sin röda lastbil lastad med ett vintrigt landskap som lyser fint. Alltihop ger en mysig julkänsla. Julgranen roterar och ljuslyktorna fram på lastbilen lyser. Dekorera till advent och jul, passar både barnrummet och på en hylla.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
En härlig juldekoration, tomten i sin röda lastbil lastad med ett vintrigt landskap som lyser fint. Alltihop ger en mysig julkänsla. Julgranen roterar och ljuslyktorna fram på lastbilen lyser. Dekorera till advent och jul, passar både barnrummet och på en hylla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 992-53 |
| Färg | Multi |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,03 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 115 mm |
| Höjd | 170 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Serie | Merryville |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Typ | Juldekoration |
| Vikt | 0,78 kg |
| Bredd | 285 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482058720 |


