Juldekoration Star Trading Merryville traktor
Rek. pris 589 kr
559 kr
Se priset!
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Merryville traktor
559 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En härlig juldekoration med tomten som sitter i sin traktor, lastad med säck full av julklappar. Alltihop ger en mysig julkänsla. Julgranen, paketen och lyktorna fram lyser fint. Dekorera till advent och jul, passar både barnrummet och på ett bord.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
En härlig juldekoration med tomten som sitter i sin traktor, lastad med säck full av julklappar. Alltihop ger en mysig julkänsla. Julgranen, paketen och lyktorna fram lyser fint. Dekorera till advent och jul, passar både barnrummet och på ett bord.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 992-60 |
| Färg | Röd |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 140 mm |
| Höjd | 170 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Serie | Merryville |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Typ | Juldekoration |
| Vikt | 1,21 kg |
| Bredd | 285 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482058737 |

