Juldekoration Star Trading Nutcracker 25 cm
Rek. pris 169 kr
fr.159 kr
Se priset!
Välj variant

Nutcracker 25 cm
159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stilig nötknäckare i laserskuren trä. Små ledlampor lyser mellan de två figursågade siluetterna, en fram och en baksida. Produkten drivs av batterier. Dekorera med nötknäckaren på en byrå eller hylla till jul och advent. Batterier ingår ej.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Stilig nötknäckare i laserskuren trä. Små ledlampor lyser mellan de två figursågade siluetterna, en fram och en baksida. Produkten drivs av batterier. Dekorera med nötknäckaren på en byrå eller hylla till jul och advent. Batterier ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Grön, Vit |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,03 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 10 mA |
| Driftkälla | Batteri |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Juldekoration |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 250 mm |
| Spänning | 3 V |
| Vikt | 0,08 kg |
| Bredd | 80 mm |
| Serie | Nutcracker |
| Djup | 50 mm |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
