Juldekoration Star Trading Nutcracker 50 cm
Rek. pris 219 kr
fr.192 kr
Se priset!
Välj variant

Nutcracker 50 cm
192 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bordsdekoration Star Trading Nutcracker 50 cm är en stilig nötknäckare i laserskuren trä. Små LED-lampor lyser mellan de två figursågade silhuetterna, en fram och en baksida. Produkten drivs av batterier. Dekorera med nötknäckaren på en byrå eller hylla.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Bordsdekoration Star Trading Nutcracker 50 cm är en stilig nötknäckare i laserskuren trä. Små LED-lampor lyser mellan de två figursågade silhuetterna, en fram och en baksida. Produkten drivs av batterier. Dekorera med nötknäckaren på en byrå eller hylla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Grön, Vit |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,03 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 10 mA |
| Driftkälla | Batteri |
| Typ | Juldekoration |
| Material | Plast/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Höjd | 520 mm |
| Spänning | 3 V |
| Bredd | 160 mm |
| Serie | Nutcracker |
| Ström | 0,01 A |
| Djup | 80 mm |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Vikt | 0,498, 0,4705 kg |
| Effekt/prestanda | 0,03 kW |
