Juldekoration Star Trading Nutcracker Kupol
Rek. pris 219 kr
99 kr
Se priset!
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Nutcracker Kupol
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorativ kupol med sceneri i laserskuren trä. Stilig nötknäckare, gunghäst, trumma och granar. Små ledlampor lyser upp motivet och ger en stämningsfull känsla. Dekorera barnrummet till jul och advent för en mysig julkänsla. Produkten drivs av batteri med timer funktion. 2 batterier AA (ingår ej).
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorativ kupol med sceneri i laserskuren trä. Stilig nötknäckare, gunghäst, trumma och granar. Små ledlampor lyser upp motivet och ger en stämningsfull känsla. Dekorera barnrummet till jul och advent för en mysig julkänsla. Produkten drivs av batteri med timer funktion. 2 batterier AA (ingår ej).
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 272-05 |
| Färg | Multi |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,06 W |
| Spänning | 3 V |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 115 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Nutcracker |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Typ | Juldekoration |
| Vikt | 0,41 kg |
| Bredd | 115 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482057778 |

