Juldekoration Star Trading Reinbeck Kupol 2-pack
119 kr
103 krSpara 13 %Kampanj
LitiumbatteriBatteri Star Trading CR2032 3V 6-pack
32 kr
Reinbeck Kupol 2-pack
103 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

2-pack glaskupoler med laserskurna detaljer. Julmotiv för inomhusbruk. 1 LED-ljus per kupol som lyser fint och stämningsfullt. Placera på en skänk eller hylla för en härlig julkänsla. Batteri ingår.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
2-pack glaskupoler med laserskurna detaljer. Julmotiv för inomhusbruk. 1 LED-ljus per kupol som lyser fint och stämningsfullt. Placera på en skänk eller hylla för en härlig julkänsla. Batteri ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 272-01 |
| Färg | Vit |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,03 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 3 V |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 55 mm |
| Höjd | 90 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Reinbek |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Typ | Juldekoration |
| Vikt | 0,13 kg |
| Bredd | 55 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482057846 |



