Juldekoration Star Trading SiluettHöjd: 360 mm
Rek. pris 239 kr
229 kr
189 krSpara 17 %Kampanj
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Siluett
Höjd: 360 mm
189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bordsdekoration Star Trading Siluett är lysande, vita silhuetter. Silhuetterna visar ett ljus och två granar. LED-ljus lyser i ljusets låga, i stjärnorna och mellan siluetterna vilket ger en vacker effekt. Placera den i ett fönster eller mot en vägg för en krispig vit julkänsla.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Bordsdekoration Star Trading Siluett är lysande, vita silhuetter. Silhuetterna visar ett ljus och två granar. LED-ljus lyser i ljusets låga, i stjärnorna och mellan siluetterna vilket ger en vacker effekt. Placera den i ett fönster eller mot en vägg för en krispig vit julkänsla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 650-17 |
| Färg | Vit |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,06 W |
| Ström | 20 mA |
| Driftkälla | Batteri |
| Typ | Juldekoration |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 12 st |
| Höjd | 360 mm |
| Spänning | 4,5 V |
| Vikt | 0,344 kg |
| Bredd | 130 mm |
| Serie | Grandy |
| Ström | 0,02 A |
| Djup | 80 mm |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| EAN-nr | 7391482050861 |


