Juldekoration Star Trading Swing
Rek. pris 1 879 kr
1 779 kr
1 598 krSpara 10 %Kampanj
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Swing
1 598 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En fantastisk juldekoration i form av en stor gunghäst. Många fina detaljer och en roterande gran. Musik, 8 st jul melodier med av/på funktion. Lyser stämningsfult för att ge den härligaste julkänslan.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
En fantastisk juldekoration i form av en stor gunghäst. Många fina detaljer och en roterande gran. Musik, 8 st jul melodier med av/på funktion. Lyser stämningsfult för att ge den härligaste julkänslan.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 680-79 |
| Färg | Flerfärgad |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,04 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 2,2 m |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 14 mm |
| Höjd | 45 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,04 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Swing |
| Antal Ljuskällor | 14 st |
| Typ | Juldekoration |
| Bredd | 44 mm |
| EAN-nr | 7391482045584 |

