Juldekoration Star Trading Yuletide JultågTrä/Natur
Rek. pris 289 kr
269 kr
250 krSänkt pris!
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Yuletide Jultåg
Trä/Natur
250 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorativt jultåg i trä, gjort i laser cut teknik. Tåget lyser fint, 2 vagnar och fina detaljer. Ger en fin julstämning i hemmet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorativt jultåg i trä, gjort i laser cut teknik. Tåget lyser fint, 2 vagnar och fina detaljer. Ger en fin julstämning i hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 271-71 |
| Färg | Trä/natur |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,06 W |
| Ström | 20 mA |
| Driftkälla | Batteri |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Juldekoration |
| Material | Plast/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Höjd | 12,5 mm |
| Bredd | 54 mm |
| Serie | Yuletide |
| Djup | 8 mm |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| EAN-nr | 7391482045614 |


