Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide 20 LED Inne
989 kr

20 LED Inne
989 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide 20 LED Inne är en fin ljusslinga med 20 varmvita, frostade LED. Julgransbelysningen är avsedd för inomhusbruk. 24V/IP20.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide 20 LED Inne är en fin ljusslinga med 20 varmvita, frostade LED. Julgransbelysningen är avsedd för inomhusbruk. 24V/IP20.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1105-020 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 5 m |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2600-2800 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Vikt | 0,52 kg |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 2 lumen |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318301105021 |
