Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide 25st DC LED
829 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Julgransbelysning från Gnosjö Konstsmide med 25 st varmvita DC LED-lampor. Slingan är 24,2 m lång och har en 5 m anslutningssladd till första lampan. För utomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Julgransbelysning från Gnosjö Konstsmide med 25 st varmvita DC LED-lampor. Slingan är 24,2 m lång och har en 5 m anslutningssladd till första lampan. För utomhusbruk.
Recensioner
Roy BVerifierad köpare
för 4 månader sedanLätt att sätta upp i granen.
Sara NVerifierad köpare
för 4 år sedanLyser bra och fint! Bra med många lampor och lång anslutningssladd. Verkar vara bra kvaliteter, lyser även när granen blåser omkull :-)
MikaelVerifierad köpare
för 5 år sedanNöjd, förutom att skenet från lamporna hade kunnat vara bättre.
Ray OVerifierad köpare
för 6 år sedanBra med en lång sladd och att det finns slingor med fler ljus än 16 för oss som vill ha en lite större gran och "riktiga" ljus med klämmfäste. Tråkigt att ett ljus är trasigt redan när slingan är ny! "Kinakvalite'"
+ Klämmfäste
- Dålig kvalité
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1014-020 |
| Färg | Varmvit |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 0,3 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabelfärg | Grön |
| Spänning | 24 V |
| Energieffektivitet | A |
| Längd | 19,2 m |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318301014026 |

