Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide Inne15.5 m, 16 LED
Rek. pris 579 kr
383 kr
Se priset!

Inne
15.5 m, 16 LED
383 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide Inne är en julgransbelysning med amberfärgat sken. Ljusen är parallellkopplade.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide Inne är en julgransbelysning med amberfärgat sken. Ljusen är parallellkopplade.
Recensioner
Pirjo-Riitta EVerifierad köpare
för 2 år sedannaturtroget lätt flammande sken
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1129-020 |
| Färg | Grön |
| Effekt | 0,96 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Typ | Julgransbelysning |
| Kabellängd | 15,5 m |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| Ljustemperatur | 2100 K |
| Antal Ljuskällor | 16 st |
| Vikt | 0,47 kg |
| EAN-nr | 7318301129027 |


