Julgransbelysning Star Trading 10 Lampor Trådlös
Rek. pris 529 kr
509 kr
459 krSänkt pris!
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
10 Lampor Trådlös
459 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Trådlös julgransbelysning med 10 vita ljus för utomhusbruk. Ljusen ser verklighetstrogna ut med rinnande vax. Den inbyggda timern gör det lätt att ställa in när ljusen ska lysa. Inklusive batterier.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Trådlös julgransbelysning med 10 vita ljus för utomhusbruk. Ljusen ser verklighetstrogna ut med rinnande vax. Den inbyggda timern gör det lätt att ställa in när ljusen ska lysa. Inklusive batterier.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 003-50-1 |
| Färg | Vit |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 20 mA |
| Driftkälla | Batteri |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Julgransbelysning |
| Material | Plast, Gummi |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Höjd | 13 mm |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 2,5 mm |
| Djup | 5 mm |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| EAN-nr | 7391482046123 |


