Julgransbelysning Star Trading 400-95 LED
Rek. pris 479 kr
464 kr
Se priset!
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading Universal LED Bulb E10 3-pack
44 krTillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dubbelledad julgransbelysning med 16 LED-ljuskällor. Avsedd för inomhusbruk. Ljusen ser verklighetstrogna ut och ger ett klart sken. Smycka granen med dessa ljus för att skapa en mysig julkänsla.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dubbelledad julgransbelysning med 16 LED-ljuskällor. Avsedd för inomhusbruk. Ljusen ser verklighetstrogna ut och ger ett klart sken. Smycka granen med dessa ljus för att skapa en mysig julkänsla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 400-95 |
| Färg | Grön |
| Sockel | E10 |
| Effekt | 0,2 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Julgransbelysning |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Längd | 10,5 m |
| Antal Ljuskällor | 16 st |
| Höjd | 110 mm |
| Vikt | 0,5 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Effekt/prestanda | 0,2 W |
| EAN-nr | 7391482400956 |
