Julgransbelysning Star Trading 401-55
Rek. pris 329 kr
309 kr
290 krSänkt pris!
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading Universal LED Bulb E10 3-pack
44 kr
401-55
290 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dubbelledad julgransbelysning med 16 ljuskällor. Avsedd för inomhusbruk. Ljusen ser verklighetstrogna ut och ger ett klart sken. Dekorera granen med dessa ljus för att skapa en mysig julkänsla i hemmet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dubbelledad julgransbelysning med 16 ljuskällor. Avsedd för inomhusbruk. Ljusen ser verklighetstrogna ut och ger ett klart sken. Dekorera granen med dessa ljus för att skapa en mysig julkänsla i hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 401-55 |
| Färg | Grön |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Ström | 214 mA |
| Höjd | 110 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Antal Ljuskällor | 16 st |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Användningsområde | Inomhus |
| Vikt | 0,51 kg |
| Längd | 7,5 m |
| Effekt/prestanda | 3 kW |
| EAN-nr | 7391482401557 |

