Julgransbelysning Star Trading 403-55
509 kr
444 krSpara 13 %Kampanj
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading Universal LED Bulb E10 3-pack
44 kr
403-55
444 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dubbelledad julgransbelysning med 25 ljuskällor. Avsedd för inomhusbruk. Ljusen ser verklighetstrogna ut och ger ett klart ljus. Dekorera granen med dessa ljus för att skapa en mysig julkänsla i hemmet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dubbelledad julgransbelysning med 25 ljuskällor. Avsedd för inomhusbruk. Ljusen ser verklighetstrogna ut och ger ett klart ljus. Dekorera granen med dessa ljus för att skapa en mysig julkänsla i hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 403-55 |
| Färg | Grön |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 2,4 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 240 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Längd | 12 m |
| Antal Ljuskällor | 25 st |
| Höjd | 110 mm |
| Vikt | 0,72 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Effekt/prestanda | 2,4 kW |
| EAN-nr | 7391482403551 |
