Julgransbelysning Star Trading 404-55
Rek. pris 429 kr
339 kr
Se priset!

404-55
339 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Enkelledad julgransbelysning med 25 ljuskällor. Avsedd för inomhusbruk. Ljusen ser verklighetstrogna ut och ger ett klart ljus. Dekorera granen med dessa ljus för att skapa en mysig julkänsla i hemmet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Enkelledad julgransbelysning med 25 ljuskällor. Avsedd för inomhusbruk. Ljusen ser verklighetstrogna ut och ger ett klart ljus. Dekorera granen med dessa ljus för att skapa en mysig julkänsla i hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 404-55 |
| Färg | Grön |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 2,4 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 240 mA |
| Ljuskälla | Filament |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Längd | 12 m |
| Antal Ljuskällor | 25 st |
| Höjd | 110 mm |
| Vikt | 0,54 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,5 m |
| EAN-nr | 7391482404558 |

