Julgransbelysning Star Trading 410-55
Rek. pris 339 kr
289 kr
Se priset!
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading Universal LED Bulb E10 3-pack
44 kr
410-55
289 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Enkelledad julgransbelysning med 16 ljuskällor. Avsedd för utomhusbruk. Ljusen ser verklighetstrogna ut och ger ett klart ljus. Dekorera granen med dessa ljus för att skapa en mysig julkänsla i hemmet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Enkelledad julgransbelysning med 16 ljuskällor. Avsedd för utomhusbruk. Ljusen ser verklighetstrogna ut och ger ett klart ljus. Dekorera granen med dessa ljus för att skapa en mysig julkänsla i hemmet.
Recensioner
Erik MVerifierad köpare
för 4 månader sedanBra produkter i förhållande till priset.
+ Allt fungerade
- inget
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 410-55 |
| Färg | Grön |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 214 mA |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 16 st |
| Höjd | 110 mm |
| Vikt | 0,56 kg |
| Längd | 7,5 m |
| Kabellängd | 1,5 m |
| EAN-nr | 7391482410559 |

