Julgransbelysning Star Trading 416-55
Rek. pris 499 kr
440 kr
Se priset!

416-55
440 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Enkelledad julgransbelysning med 25 ljuskällor. Avsedd för utomhusbruk. Ljusen ser verklighetstrogna ut och ger ett klart ljus. Dekorera granen med dessa ljus för att skapa en mysig julkänsla i hemmet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Enkelledad julgransbelysning med 25 ljuskällor. Avsedd för utomhusbruk. Ljusen ser verklighetstrogna ut och ger ett klart ljus. Dekorera granen med dessa ljus för att skapa en mysig julkänsla i hemmet.
Recensioner
Christer WVerifierad köpare
för 4 månader sedanSer fin ut. Lätt att sätta upp
+ Snygg
- Inget
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 416-55 |
| Färg | Grön |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 2,4 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Ström | 240 mA |
| Höjd | 110 mm |
| Längd | 12 m |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Antal Ljuskällor | 25 st |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Vikt | 0,63 kg |
| EAN-nr | 7391482416551 |
