Julgransbelysning Star Trading Flamme 16 st
Rek. pris 489 kr
479 kr
429 krSpara 10 %Kampanj
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Flamme 16 st
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Batteridriven julgransbelysning med populära Flammelågan. 16 vita lite högre smala ljus med flammande låga. Varje ljus är försedd med avtagbart clips för att lätt kunna fästas i granen. Grön kabel och batteridosa för inomhusbruk. Batteridosan är försedd med timerfunktion.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Batteridriven julgransbelysning med populära Flammelågan. 16 vita lite högre smala ljus med flammande låga. Varje ljus är försedd med avtagbart clips för att lätt kunna fästas i granen. Grön kabel och batteridosa för inomhusbruk. Batteridosan är försedd med timerfunktion.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 402-12 |
| Färg | Vit |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 7,5 m |
| Spänning | 4,5 V |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 15 mm |
| Höjd | 155 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Flamme |
| Antal Ljuskällor | 16 st |
| Typ | Julgransbelysning |
| Användningsområde | Inomhus |
| Vikt | 0,45 kg |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482059390 |


