Julgransbelysning Star Trading Topsy
Rek. pris 299 kr
219 kr
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Topsy
219 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toppstjärna med flerfärgat blinkande ljussken. En kul juldekoration som blir en blickpunkt i hemmet. Batteridosa med timer och som även passar för utomhusbruk.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Toppstjärna med flerfärgat blinkande ljussken. En kul juldekoration som blir en blickpunkt i hemmet. Batteridosa med timer och som även passar för utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 089-97 |
| Färg | Silver |
| Effekt | 1,5 W |
| Kabellängd | 30 m |
| Djup | 350 mm |
| Diameter | 350 mm |
| Höjd | 280 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall/Plast |
| Effekt/prestanda | 1,5 W |
| Serie | Topsy |
| Antal Ljuskällor | 100 st |
| Typ | Julgransbelysning |
| Vikt | 0,14 kg |
| Bredd | 350 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7391482062697 |

