Julgransslinga Gnosjö Konstsmide Appstyrd med Ring
Rek. pris 699 kr
fr.499 kr
Se priset!
Välj variant

Appstyrd med Ring
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Appstyrd julgransbelysning för iOS och Android från Gnosjö Konstsmide. Belysningen består av fem st slingor med LED-ljus.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Appstyrd julgransbelysning för iOS och Android från Gnosjö Konstsmide. Belysningen består av fem st slingor med LED-ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Amber |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Transparent |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Material | Plast/Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 14 V |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 5 m |
| Ljustemperatur | 2100-2200K K |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 180, 240 st |
| Höjd | 1800, 2400 mm |
| Energieffektivitet | F, G |
| Vikt | 0,14, 0,16 kg |


