Julgransslinga Gnosjö Konstsmide Cluster 45/75x6 Frost 9V
Rek. pris 529 kr
fr.393 kr
Se priset!
Välj variant

Cluster 45/75x6 Frost 9V
393 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Julgransslinga Gnosjö Konstsmide Cluster 45/75x6 Frost 9V är en julgransslinga med frostade lampor och en timer på 8 h.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Julgransslinga Gnosjö Konstsmide Cluster 45/75x6 Frost 9V är en julgransslinga med frostade lampor och en timer på 8 h.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Amber, Varmvit |
| Effekt/prestanda | 3,6 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabelfärg | Svart |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Julgransslinga |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 270 st |
| Spänning | 9 V |
| Energieffektivitet | E |
| Kabellängd | 10 m |
| Serie | Cluster |
| Energiförbrukning | 4 kWh/1000h |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 1,8, 2,4 m |
| Höjd | 1800, 2400 mm |
| Vikt | 0,4, 0,51 kg |
| Energiförbrukning | 4 kWh/år |
