Julgransslinga Star Trading Shiny Warm White
409 kr
Se priset!

Shiny Warm White
409 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Julgransslinga med 360 LED lampor med vackert varmvitt ljussken. Slingan är ca 2 meter hög med 8 strängar som delar sig för att få en jämn spridning av lysdioderna. Perfekt för din julgran både inne och utomhus. Shiny Warm White är en prisvärd basserie.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Julgransslinga med 360 LED lampor med vackert varmvitt ljussken. Slingan är ca 2 meter hög med 8 strängar som delar sig för att få en jämn spridning av lysdioderna. Perfekt för din julgran både inne och utomhus. Shiny Warm White är en prisvärd basserie.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 594-63 |
| Effekt | 5 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | E |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Shiny Warm White |
| Typ | Julgransslinga |
| Djup | 70 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 2000 mm |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 360 st |
| Bredd | 70 mm |
| EAN-nr | 7391482069849 |



