Krans Gnosjö Konstsmide 45L LEDGuld
Rek. pris 459 kr
330 kr
Se priset!

45L LED
Guld
330 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Metallkrans från Gnosjö Konstsmide med 45 st varmvita LED-lampor. Sladd 5 m.
Recensioner
Anders AVerifierad köpare
för 6 år sedanPå bilden ser den mysig och stämningsfull ut. Men när den väl kommer hem så är den jättestark så hela vardagsrummet lyses upp av ett stark och ganska kallt sken, inte alls varmvitt som det står i beskrivningen.
+ Inte direkt, blev besviken.
- För stark ljussken!
Barbro JVerifierad köpare
för 6 år sedanDet var sådana jag ville ha och de stämde med bild och beskrivning. Är nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2891-803 |
| Färg | Guld |
| Effekt | 0,05 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Energieffektivitet | G |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Typ | Ljuskrans |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 450 mm |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 450 mm |
| EAN-nr | 7318308918037 |


