Krans Star Trading Alaska Batteridriven LED-Ljuskrans
Rek. pris 249 kr
216 kr
Se priset!
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Alaska Batteridriven LED-Ljuskrans
216 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Grön krans med varmvita LED-lampor. Kransen ger ett fint och inbjudande sken i mörkret. Dekorera med kransen inomhus eller utomhus, exempelvis mot en vägg eller på en dörr.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Grön krans med varmvita LED-lampor. Kransen ger ett fint och inbjudande sken i mörkret. Dekorera med kransen inomhus eller utomhus, exempelvis mot en vägg eller på en dörr.
Denna ljuskrans från Star Trading är mer än bara en dekorativ detalj. Den är designad för att skapa en varm och välkomnande atmosfär vid din entré, oavsett väderförhållanden tack vare sin IP44-klassning. Med sin energieffektiva LED-belysning ger den ett behagligt sken utan att dra mycket ström. Kransen är också lätt att installera, vilket gör den till ett praktiskt alternativ för alla som vill förhöja sin hemmiljö med minimal ansträngning. Dessutom är den tillverkad av hållbar plast, vilket gör den robust och långvarig. Med sin gröna färg och varmvita belysning, är denna krans ett utmärkt komplement till din juldekoration.
Fördelar: Krans Star Trading Alaska Batteridriven LED-Ljuskrans
- Lätt att installera
- Energisnål LED-belysning
- Väderbeständig för utomhusbruk
Fördelar: Krans Star Trading Alaska Batteridriven LED-Ljuskrans
- Lätt att installera
- Energisnål LED-belysning
- Väderbeständig för utomhusbruk
Recensioner
Louise SVerifierad köpare
för 4 månader sedanVäldigt ful, tunn och omöjlig att "spreta ut" grenarna så att det motsvarar bilden. Retur.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 612-08 |
| Färg | Grön |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 18 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Ström | 6 mA |
| Djup | 80 mm |
| Höjd | 380 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Serie | Alaska |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| Produkttyp | Ljuskrans |
| Vikt | 0,2 kg |
| Bredd | 380 mm |
| EAN-nr | 7391482024220 |





