Krans Star Trading Barr Julpynt med LED
Rek. pris 449 kr
419 kr

Barr Julpynt med LED
419 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Krans Barr med diametern 35 cm har grenar som är långa och svepande. Dessa är gjorda i PE material, vilket är ett bra miljöval. Med 20 varmvita ljuspunkter går den att använda både som en dörrkrans utomhus eller som en väggkrans inomhus. Som en extra dekoration har denna krans även en rosett i jute material. Kransens slinga drivs av 3 AA batterier och har även timerfunktion och när brytaren är på timerläget lyser kransen i ca 30 dagar. Batterier ingår ej. I familjen Barr har vi även en girlang.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Krans Barr med diametern 35 cm har grenar som är långa och svepande. Dessa är gjorda i PE material, vilket är ett bra miljöval. Med 20 varmvita ljuspunkter går den att använda både som en dörrkrans utomhus eller som en väggkrans inomhus. Som en extra dekoration har denna krans även en rosett i jute material. Kransens slinga drivs av 3 AA batterier och har även timerfunktion och när brytaren är på timerläget lyser kransen i ca 30 dagar. Batterier ingår ej. I familjen Barr har vi även en girlang.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 613-00-1 |
| Färg | Grön |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Krans |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| Höjd | 600 mm |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Bredd | 350 mm |
| Serie | Barr |
| Djup | 100 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482074102 |

