Krans Star Trading Dalbo med LED
Rek. pris 199 kr
179 kr
Se priset!

Dalbo med LED
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dalbo krans är ca 40cm i diameter. Med 20 små varmvita ljuspunkter lyser den snyggt på en dörr eller i ett fönster. Den har inbyggd timer och drivs av 3 st AA batterier som inte ingår. Går lika bra att använda utomhus som inomhus.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dalbo krans är ca 40cm i diameter. Med 20 små varmvita ljuspunkter lyser den snyggt på en dörr eller i ett fönster. Den har inbyggd timer och drivs av 3 st AA batterier som inte ingår. Går lika bra att använda utomhus som inomhus.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 612-39 |
| Färg | Grön |
| Sockel | Fixed |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Krans |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| Höjd | 400 mm |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Bredd | 400 mm |
| Serie | Dalbo |
| Djup | 100 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482077851 |

