Krans Star Trading Fizzy
Rek. pris 479 kr
429 kr
365 krSpara 15 %Kampanj

Fizzy
365 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Krans Star Trading Fizzy är en fantastisk krans att hänga mot en väggen eller i fönster. Kransen svagt guld färgad och dubbel för att ge ett fylligt och glamoröst intryck. 50 små led punkter som lyser stämningsfullt i kransen. Dekorera till jul eller andra festliga tillfällen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Krans Star Trading Fizzy är en fantastisk krans att hänga mot en väggen eller i fönster. Kransen svagt guld färgad och dubbel för att ge ett fylligt och glamoröst intryck. 50 små led punkter som lyser stämningsfullt i kransen. Dekorera till jul eller andra festliga tillfällen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 691-26 |
| Färg | Guld |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Ljuskrans |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 50 st |
| Höjd | 450 mm |
| Spänning | 5 V |
| Vikt | 0,77 kg |
| Kabellängd | 5 m |
| Bredd | 450 mm |
| Serie | Fizzy |
| Ström | 0,02 A |
| Djup | 50 mm |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Diameter | 450 mm |
| Sensor | Nej |
| Ljusflöde | 44 lumen |
| EAN-nr | 7391482050946 |

