Krans Star Trading Lummer 40 cm
Rek. pris 369 kr
239 kr
Se priset!
BatteriBatteri Star Trading AAA Power Alkaline 6-pack
50 kr
Lummer 40 cm
239 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Krans Star Trading Lummer 40 cm är en krans i PE-material med lite glitter och små kottar. Lyser upp med 20 varmvita dewdrops.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Krans Star Trading Lummer 40 cm är en krans i PE-material med lite glitter och små kottar. Lyser upp med 20 varmvita dewdrops.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 612-65 |
| Färg | Grön |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 0,02 A |
| Spänning | 4,5 V |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 80 mm |
| Diameter | 380 mm |
| Höjd | 380 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast/Trä |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Lummer |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| Typ | Ljuskrans |
| Vikt | 0,19 kg |
| Bredd | 380 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482048592 |

