Krans Star Trading Mixi med LED
669 kr
Se priset!
Förväntas åter i lager 2026-10-05
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Kransen Mixi är gjord i en mix av löv och barr, gjorda i PE material. Den blir vacker som dekoration på en dörr eller vägg. Med 30 varmvita dew drop lyser den upp med ett fint sken, slingan drivs av 3st AA batterier, dessa ingår ej. Kransen går bra att använda både utomhus och inomhus.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Kransen Mixi är gjord i en mix av löv och barr, gjorda i PE material. Den blir vacker som dekoration på en dörr eller vägg. Med 30 varmvita dew drop lyser den upp med ett fint sken, slingan drivs av 3st AA batterier, dessa ingår ej. Kransen går bra att använda både utomhus och inomhus.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 612-98 |
| Färg | Grön |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Krans |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 30 st |
| Höjd | 600 mm |
| Kabellängd | 0,3 m |
| Bredd | 600 mm |
| Serie | Mixi |
| Djup | 140 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482075796 |

