Krans Star Trading Nike på fot BO
Rek. pris 239 kr
199 kr
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Nike på fot BO
199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stämningsfull krans på fot i svartmålad metall, 50 små LED-punkter lyser fint i kransen. Dekorerar till jul och advent eller varför inte så fort den mörka årstiden börjar. Produkten är batteridriven med timerfunktion.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Stämningsfull krans på fot i svartmålad metall, 50 små LED-punkter lyser fint i kransen. Dekorerar till jul och advent eller varför inte så fort den mörka årstiden börjar. Produkten är batteridriven med timerfunktion.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 691-19 |
| Färg | Svart |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Djup | 10 mm |
| Höjd | 480 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Nike |
| Antal Ljuskällor | 50 st |
| Typ | Ljuskrans |
| Vikt | 0,08 kg |
| Bredd | 300 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482059574 |

