Krans Star Trading Nike24 cm
Rek. pris 219 kr
209 kr

Nike
24 cm
209 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Krans Nike i olika storlekar.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 691-21 |
| Färg | Svart |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Antal Ljuskällor | 95 st |
| Höjd | 24 mm |
| Bredd | 24 mm |
| Storlek | 24 cm |
| Ljusflöde | 36 lumen |
| Kabellängd | 3 m |
| Ström | 20 mA |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Ljuskrans |
| Material | Metall/Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Nike |
| Djup | 1 mm |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| EAN-nr | 7391482045416 |

