Krans Star Trading Ottawa50 cm
Rek. pris 425 kr
424 kr
Se priset!

Ottawa
50 cm
424 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Krans med 30 stycken varmvita LED-lampor. Kransen ger ett fint och inbjudande sken i mörkret. Dekorera med kransen inomhus eller utomhus - exempelvis mot en vägg eller på en dörr.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Krans med 30 stycken varmvita LED-lampor. Kransen ger ett fint och inbjudande sken i mörkret. Dekorera med kransen inomhus eller utomhus - exempelvis mot en vägg eller på en dörr.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 622531-01 |
| Färg | Grön |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,064 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Ljuskrans |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 30 st |
| Höjd | 500 mm |
| Vikt | 0,7 kg |
| Kabellängd | 5 m |
| Bredd | 500 mm |
| Serie | Ottawa |
| Djup | 100 mm |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| EAN-nr | 7391482004970 |

