Krans Star Trading Russian Pine
Rek. pris 689 kr
429 kr
Se priset!

Russian Pine
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Krans med 30 stycken varmvita LED-lampor. Kransen ger ett fint och inbjudande sken i mörkret. Dekorera med kransen inomhus eller utomhus - exempelvis mot en vägg eller på en dörr.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Krans med 30 stycken varmvita LED-lampor. Kransen ger ett fint och inbjudande sken i mörkret. Dekorera med kransen inomhus eller utomhus - exempelvis mot en vägg eller på en dörr.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 612-75 |
| Färg | Grön |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,018 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabellängd | 5 m |
| Ström | 6 mA |
| Djup | 120 mm |
| Höjd | 500 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Serie | Russian Pine |
| Antal Ljuskällor | 30 st |
| Produkttyp | Ljuskrans |
| Vikt | 0,8 kg |
| Bredd | 500 mm |
| EAN-nr | 7391482004994 |



