Krans Star Trading Thuja 40 Cm
Rek. pris 469 kr
403 kr
Se priset!
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Thuja 40 Cm
403 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Krans gjord i full PE med Thuja blad och 20 varmvita LED. Drivs med batteri och har en inbyggd timer. För inomhus eller utomhusbruk.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Krans gjord i full PE med Thuja blad och 20 varmvita LED. Drivs med batteri och har en inbyggd timer. För inomhus eller utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 612-76 |
| Färg | Grön |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 9 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall/Plast |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Thuja |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| Produkttyp | Ljuskrans |
| Bredd | 40 mm |
| Djup | 9 cm |
| Höjd | 40 cm |
| Bredd | 40 cm |
| EAN-nr | 7391482044280 |

