Krans Star Trading Thuja 45 cm 30L bo
Rek. pris 499 kr
445 kr
Se priset!
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Thuja 45 cm 30L bo
445 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Thujakrans med diametern 45 cm har grenar som ser ut som tujabarr. Dessa är gjorda i PE-material, vilket är ett bra miljöval. Med 30 varmvita ljuspunkter går den att använda både som en dörrkrans utomhus eller som en väggkrans inomhus. Den drivs av 3 AA-batterier och har även timerfunktion och när brytaren är på timerläget lyser kransen i ca 20 dagar. Batterier ingår ej.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Thujakrans med diametern 45 cm har grenar som ser ut som tujabarr. Dessa är gjorda i PE-material, vilket är ett bra miljöval. Med 30 varmvita ljuspunkter går den att använda både som en dörrkrans utomhus eller som en väggkrans inomhus. Den drivs av 3 AA-batterier och har även timerfunktion och när brytaren är på timerläget lyser kransen i ca 20 dagar. Batterier ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 612-42 |
| Färg | Grön |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabellängd | 0,2 m |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 60 mm |
| Utförande | Varmvit |
| Höjd | 450 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast/PE |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Thuja |
| Antal Ljuskällor | 30 st |
| Typ | Ljuskrans |
| Vikt | 0,49 kg |
| Bredd | 450 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482058072 |




